Iława to przede wszystkim jej mieszkańcy, lokalna społeczność, która tutaj pracuje, spędza wolny czas i przyczynia się do rozwoju miasta. Z tego powodu zapraszamy wszystkich zainteresowanych (osoby indywidualne, młodzież jak i seniorów, grupy nieformalne) do współpracy w zakresie opracowania Raportu o stanie Gminy Miejskiej Iława za 2020 r.

Na bieżącym etapie chcemy wypracować kształt jaki raport powinien przyjąć, aby był jeszcze lepiej przygotowany niż w roku ubiegłym.

Interesuje nas Państwa zdanie, czego zabrakło w ubiegłorocznym raporcie, na co powinniśmy położyć większy nacisk. Może chcieliby Państwo wprowadzić do raportu nowe elementy?

Jesteśmy otwarci na dyskusję, zarówno w formie bezpośrednich spotkań, jak i z wykorzystaniem dostępnych platform do komunikacji w sieci. Jeśli wyrażą Państwo taką chęć, zorganizujemy panel dyskusyjny w godzinach popołudniowych.

Raport o stanie Gminy Miejskiej Iława za 2019 r. dostępny jest pod adresem: https://bip.umilawa.pl/10052/4222/Raport_o_stanie_gminy_za_2019_r/

Zapraszamy do zapoznania się z nim i zaproponowania zmian do 19.02.2021 r.

Prosimy również o zaznaczenie, czy chcieliby Państwo wziąć udział w spotkaniu w formie tradycyjnejj lub online.

Wiadomości w tej sprawie prosimy kierować na adres: jkaska@umilawa.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here