Co roku o tej porze ogłaszamy wyjątkowy konkurs dla wyjątkowych ludzi.  Nagrody przyznawane w ramach „Bratniej Dłoni” to podziękowania dla tych,  którzy swoim wielkim sercem czynią świat lepszym. Już można zgłaszać kandydatów. Znacie kogoś, kto na co dzień pomaga innym i chcecie mu podziękować, ale nie wiecie jak? Ten konkurs to najlepsza okazja.

Konkurs Bratnia Dłoń skierowany jest do osób, które na co dzień  angażują się  w pomoc osobom z niepełnosprawnościami.  Ich bezinteresowana pomoc to w dzisiejszych czasach to  prawdziwy skarb.  Poświęcają one czas i energię drugiemu człowiekowi, a dzięki temu przyczyniają się do zwiększania aktywności i poprawy komfortu życia osób z niepełnosprawnościami i ich bliskich. A ponieważ ich ogromnego serca i dobroci często nie widać gołym okiem, tym bardziej zasługują na podziękowania i wyróżnienie. Wyjątkowe działania zasługują bowiem na szczególny rodzaj nagrody i głośne oklaski. Dlatego też Gala „Bratniej Dłoni” ma uroczysty charakter i organizowana jest w ramach  Międzynarodowego Dnia Osób Niepełnosprawnych. W tym roku wydarzenie zaplanowane jest na 6 grudnia. w Kinoteatrze „Pasja”. Wówczas, już po raz piąty poznamy laureatów jedynego takiego konkursu w Iławie.

Burmistrz Miasta Iławy zaprasza do składania Wniosków o przyznanie nagrody  „Bratnia Dłoń” oraz „Złotej Statuetki Bratnia Dłoń” za całokształt  działań na rzecz drugiego człowieka.

Zgłoszone propozycje wraz z uzasadnieniem zostaną wnikliwie przeanalizowane i na ich podstawie utworzone zostanie  grono tegorocznych laureatów. Jeśli chcesz zgłosić do konkursu organizację, instytucję lub konkretnych wolontariuszy wspierających osoby z niepełnosprawnościami należy wypełnić formularz.

 Warto docenić trud i zaangażowanie  tych, którzy  poświęcają swoje życie innym!

  • Termin składania wniosków: do 23.11.2021 r.
  • Wniosek należy przekazać osobiście do Kancelarii Urzędu Miasta Iławy, ul. Niepodległości 13,
  • Osoba do kontaktu:  Monika Kowalska-Kastrau 89-649-01-89
  • Nagrody będą wręczane w Kinoteatrze ,,Pasja” w Iławie z okazji Międzynarodowego Dnia Osób z Niepełnosprawnościami  w dniu 6 grudnia 2021 r.

Regulamin tegorocznej edycji konkursu „Bratnia Dłoń”  oraz wzór wniosku zgłoszeniowego określa Zarządzenie Burmistrza Miasta Iławy dostępne na stronie: https://miastoilawa.pl/aktualnosci-_-pp2/409-dziekujac-na-pomoc-i-wielkie-serce-konkurs-bratnia-dlon-2021

Publikacja zlecona przez Urząd Miasta w Iławie

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here